Pc Yönetici açdığımda şifre istiyor.

abdullah53 (35) 3 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar benim pc de yönetici acdıgımda hep sıfre ıstıyor ve ben sıfreyı bılmıyorum o sıfreyı kırma şansım varmı acaba ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Denetim masası > Kullanıcı hesapları > Kullanıcı hesabı denetimi'ne tıklayıp en aşşağıya çek o barı.
Programları normal açabiliyormusun ?
Eğer elle değiştirmediysen şifreyi virüs girmiş olabilir. Aşağıda ki programlarla tarama yap.

  • Kaspersky free
  • Eset Smart Security
  • Malwarebytes

abdullah53 3 yıl önce

Oraya girmesi içinde yönetici açıyor ondan dolayı göremiyorum bide şifreyi 1 sene önce abim koymusdu benım asıl kullanıcı hesabım çokdude buna gecmek ıstedım bundada sıfre sıkıntı oldu.