PC Yönetici Şifresi

abdullah53 (35) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar bundan çok eskiden abim extradan kullanıcıya yönetiçi şifresi koydu benim asıl kullanıcı hesabım çökdü bende yan kullanıcıya geçdım fakat abim yöneticiye şifre koyduğu için neredeyse hiçbirsey yapamiyorum yönetici acınca boyle uyarı gelıyor.(devam etmek için yönetici kullanıcı adı ve parolası girin ) benden şifre geliyor ama abim de şifreyi hatırlamıyor bunun bi çaresi var mı, kısaca yönetici açılan veya ben açdığım zamanda bu hata alıyorum benı dinlediginiz için teşekkür ederim iyi günler dilerim.

gorele28 3 yıl önce

@abdullah53 mesaj yoluyla youtube linki attım

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Yönetici parolasını sıfırlayabilirsin. Bu konuda uzmanim.net paylaşımları var:

https://www.youtube.com/watch?v=OxoyYDnfJOY