PDF dosyaları nasıl birleştirilir?

damlakoc (1391) 8 yıl önce sordu

PDF dosyalarını nasıl birleştiririm?

PDF dosyalarını birleştirmek için programa ihtiyaç var mı?

Birden fazla PDF dosyasını nasıl tek bir dosya yaparım?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

PDF dosyalarını nasıl birleştiririm?

PDF dosyalarını pratik bir şekilde birleştirmek için bir programa ihtiyaç duyarsınız. Araştırırsanız birçok programla karşılaşabilirsiniz. Fakat içlerinden en kullanışlı olanı sizin için seçtik. PDFBinder programı ile PDF dosyalarını tek bir dosyada birleştirebilirsiniz.

PDFBinder nereden indirilir?

PDFBinder programını PDFBinder indir linkinden indirebilirsiniz. Setup'a tıklayarak kurabilirsiniz. Kurulumu oldukça kolay bir programdır.

PDFBinder nasıl kullanılır?

1. PDFBinder programını bilgisayarınıza kurun.

2. Çalıştırdığınızda PDFBinder penceresi açılacaktır.

3. Birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarınızı buraya sürükleyip bırakabilir veya Add file butonu ile ekleyebilirsiniz.

4. Dosyaları istediğiniz sıralamayla dizdiğinizde Bind butonuna basın.

5. Oluşacak PDF dosyası için isim seçin ve oluşturun.

Birleştirme işlemi çok uzun sürmeyecektir.