PDF'i açmadan sayfa sayısını nasıl öğrenebilirim?

misty (556) 3 yıl önce sordu

Sayfa sayılarını öğrenmek için pdfleri açmak istemiyorum.

misty 3 yıl önce

Ders çalışmamak için bahane arıyorum :)

Toplam 1 cevap

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

Rapid PDF Count Bu linkten programı indirip kurun. Programı açtığınızda tablo göreceksiniz. Klasörden PDFleri tablonun üzerine sürükleyip bırakın. Alt ortadaki "Page count files in list" butonuna basın. Tablonun 5.sütununda sayfa sayıları, sol altta toplam sayfa sayısı yazacak. Üst menüden "Reports/Scripts"e tıklayarak tabloyu metin belgesine ya da csv dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Deneme sürümünde bir seferde 5 PDF yüklenebiliyor. Yüklenenleri tablodan silerek 5er 5er yükleyebilirsiniz ya da uygulamayı satın alabilirsiniz.