Periscope mesaj gönderme sorunu

furkanozkaynak (16) 8 yıl önce sordu

Periscope'da bir kişinin yayınına girdiğimde başkaları mesaj yazıyor, mesajları gözüküyor. Benim mesajlarımda ekranda çıkıyor ama yayıncı benim mesajlarımı görmüyor. Neden olabilir bu sorun?

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Yayıncının mesajlarını görmemesi teknik bir sorun değildir diye düşünüyorum. Gözden kaçmış olabilir veya yayıncı tarafından engellenmiş olabilirsin.

furkanozkaynak 8 yıl önce

Bütün Yayınlarda Bu Sorun Engellenmiş Olsam Yayınını İzliyemem