Pes 2013 çalışmayı durdurdu hatası?

incedayiumit (1) 9 yıl önce sordu

Windows 8.1 işletim sisteminde pes 2013 oynuyorum oyun açılıyor düzgün şekilde fakat taktik falan yapmaya calıstıgımda calısmayı durdu hatası alıyorum ve kapanıyor. Şöyle bişey var bide oyun planı yapmadan oynanabılıyor yaklasık 7 8 saat oynuyorum hıc hata vermıyor. oyun planına bastıgım anda kapanıyor. bu sorun hakkında yardım talep ediyorum şimdidden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Sıkıntı windows 8.1 ile alakalı uyumluluk ayarını windwos 7 yap sıkıntı kalmaz.

incedayiumit (1) 9 yıl önce cevapladı

valla onuda yaptım ekran kartıda güncelledım yok düzelmiyo