PES 2015 Bil müsabakalarına girince kapanıyor

deniza (49) 9 yıl önce sordu

pes 2015 myclub modunda normal oynarken veya başka bi bölüm klasman olsun başka bir kupa olsun oynarken sıkıntı yok ama sadece nezaman myclub modunda şu BİL müsabaka kupası yazan yere girsem aniden oyun kapanıyor pencere modu oynuyorum önceden böyle bişe yoktu resimde gösterdiğim "Burası" yazan yere girince aniden neden oyundan atıyor ha bide şöyle bişe var eğer hemen hızlıca enter tuşuna basarsam giriyor ama eğer 5sn falan beklersem hemen atıyor oyundan. Ekran kartım GT430 ama eğer desteklemiyor olsa normal oyunuda açmaz sadece o bölüme girince atıyor.

RESİM:

Toplam 2 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Oyunu Steam üzerinden mi satın aldınız yoksa torrent uygulamasından mı indirdiniz?

deniza 9 yıl önce

steam kodu aldım steam üzerinde aktifleştirdim.

ahmetsamil 9 yıl önce

Yine söylediğim gibi oyunda bir kurulum hatası olduğu gibi görünüyor.

deniza 9 yıl önce

sendede aynı sorun varmış kurulum hatası mı ?

ahmetsamil 9 yıl önce

Evet.Oyunu steam üzerinden almıştım.Sildim,tekrar temiz kurulum yaptım.Sorun çözüldü.

deniza 9 yıl önce

şimdi bidaha deniyorum revo uninstaller ile bakalım çözülürse yazacağım.

deniza 9 yıl önce

yok sorun aynı hala devam ediyor hiç bir değişiklik yok

deniza (49) 9 yıl önce cevapladı
sadece GT430 okadar ilerleyemedik henüz =) sildim tekrar yükledim ama sorun aynı