Photoshop alternatifi ücretsiz program önerisi

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

Bilgisayarımda fotoshop programı kullanmak istiyorum. Resim katmanlama yapabileceğim, ilizyonist resimler yapabileceğim, ve wallpaper yapabileceğim bir program arıyorum. Ücretsiz olursa iyi olur. Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Ücretsiz fotoğraf düzenleme programları arasında en iyisi GIMP tavsiye ederim.

GIMP uygulaması hem ücretsiz, hem de istediklerini rahatlıkla yapabileceğin bir program. Tabii kullanmasını bilmen lazım, YouTube'dan derslerine bakabilirsin.

GIMP'i bilgisayarına buradan indirebilirsin: https://www.gimp.org/