Photoshop cannot open this file hatası

egesacinti (39) 3 yıl önce sordu

cr2 uzantılı dosyalarımı kullandığım "Photoshop CS6" programında çalıştırmak isterken "Photoshop cannot open this file." diye bir hata çıkıyor ve fotoğraf açılmıyor. Sebebi nedir ?

Toplam 3 cevap

xebeth (37) 3 yıl önce cevapladı

güncelleme yapmanız lazım çünkü, camera raw'ın güncellemesi geliyor normalde. sanırım korsan kullanıyorsunuz o yüzden de cc modelini kullanmanızı öneririm ben de bütün uzantıları açıyor çünkü. aşağıya bi' link bırakacağım bakarsınız.

youtube linki

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

cr2 dosya uzantısını desteklemediği için..

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Photoshop uygulamasını güncellemeyi deneyebilirsin veya cracklı kullanıyorsan düzgün crack yapmayı dene fakat oda olmazsa bu sefer Photoshop uygulamasını silip tekrardan kurmayı deneyebilirsin.