Photoshop'da siyah beyaz yaptığım fotoğrafın istediğin yerini nasıl tekrar renkli yaparım?

kullanici995816 (1) 10 yıl önce sordu

Photoshop'da siyah beyaz yaptığım fotoğrafın istediğin yerini nasıl tekrar renkli yaparım?

Toplam 1 cevap

kullanici995816 (1) 10 yıl önce cevapladı

1- Photoshop'da açtığımız fotoğrafımızı ilk önce image>adjustments>black&white diyoruz açılan pencereden ok diyerek kapatıyoruz.
2- Sonra tools'tan history brush tool'u seçiyoruz renklendirmek istediğimiz yere dikkatlice uyguluyoruz.Ve fotoğrafımız hazır.