Photoshop için görsellik

ebuhasan (30) 5 yıl önce sordu

Photoshop için resim arıyorum! Adobe'nin uygulamalarında katmanlama özelliği var, bir resmi kesip başka bir resme katmanlıyorsun, böyle resimleri, yani kesilmiş, Photoshop yapmaya, katmanlama yapmaya uygun, nereden bulabilirim? Mesela, hiç kesmeden, katmanlayabileceğim resimleri bulabileceğim bir site var mı? Umarım, derdimi anlatabilmişimdir. Teşekkürler.

darkcrak 5 yıl önce

? işine yaradımı bu ressimler

darkcrak 5 yıl önce

@ebuhasan

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

2 tane site biliyorum ama işine yarar'mı bilmiyorum

https://www.123rf.com

https://tr.pinterest.com/pin/363525001155085348/?lp=true

ebuhasan (30) 5 yıl önce cevapladı

Bunlar normal fotoğraflar. Yinede teşekkürler. Aradığım kesilmiş fotoğraflardı. Ama şunuda söylemeliyim, Pinterest'teki fotoğraflara bakamadım, çünkü üyelik istiyor. Eğer fotoğraflar dediğim gibiyse bakabilirim. Teşekkürler.

darkcrak 5 yıl önce

Pinterest'deki ressimler güzel işine yarar belki @ebuhasan