Photoshopsuz fotoğrafı siyah beyaz yapma

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

merhaba ben bu fotorafları internette gördüm aynısını yapmak istiyorum ama adobe photoshop kullanmak istemiyorum. Photoshopsuz fotoğrafı siyah beyaz yapma nasıl oluyor?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

convert sitelerine bakman lazım özelden link attım

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

https://photomania.net/editor gibi siteler var. Bu sitelerde çeşitli filtreler var. Bu filtreler ile Photoshopsuz fotoğrafları siyah beyaza çevirme yapabilirsin.  Senin için bir kaç siteye baktım. Bu site fena gelmedi gözüme.  Baya da efekt var.  İster siyah beyaz ister sephia kullanabilirsin.