Photosop CC giriş yapamıyorum

roxy (1) 2 yıl önce sordu

dün bilgisayarıma photoshop cc indirdim ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum bugün girmeye çalıştığımda onarılamaz bir sorun oluştu şimdi photoshoptan çıkılacak diye bir hata alıyorum bunun çözümünü bilen varmı ?

xbedirhanx 2 yıl önce

Crack mi indirmiştiniz, lisanslı mı?

roxy 2 yıl önce

crackli olarak indirmiştim

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 2 yıl önce cevapladı

Sorunun kaynağı crackli indirmedendir büyük ihtimalle. İndirdiğiniz siteyi değiştirin (bilinen ve güvenilir bir site olsun.). Ayrıca yeni indireceğiniz dosyaya Malwarebytes ile virüs taraması da yapın.

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Photoshop CC'yi kökten silin tekrar "güvenilir" bir siteden indirin.