PHP'de Filtreleme

ilyashalatci (26) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Benim şöyle bir şeye ihtiyacım var. PHP dilinde bir site yazıyorum. 81 adet il var ve bu illerden birisine tıkladığımda bana örn: İstanbul içerisindeki ürünleri/araçları göstermesi gerekiyor.

Buradaki resim üzerinde belirttiğim 81' var gibi düşünebilirsiniz. Aslında filterlaması gerekiyor. PHP'de bunu nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

dreamys4 (1) 5 yıl önce cevapladı

Öncelikle select' i seçince otomatik olara Post edilmesi gerekiyor. Ondan sonrada post ya da get ne kullanıyorsan gelen değerleri yakalaman gerekiyor. PHP bilgin yok ise önce veri listeleme öğrenmen gerekiyor. Kolay gelsin.

<select onchange="this.form.submit()">
</select>