php ınstagram gibi paylaşılan gonderiler 24 saat silme

krsn (233) 6 yıl önce sordu

başlıkda belirtigim mesela wordpresde konu bitiş tarihi var onun gibi bişey nasıl yapıarım baylaşımı buqun yapptım 1 hafta yada 1 ay sonra silinsin girdigim tarih veri silinsin örnekler göstrirmisiniz bildiginiz kaynak...

Toplam 2 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

tmm bi örnek kod olarak atarsanız sevinirim...

yumuklusucurta (89) 6 yıl önce cevapladı

Benimde aklımdan böyle birşey yapmak geçiyordu araştırdım ve şöyle birşey buldum;

DELETE FROM tabloadi WHERE giristarihi < DATE_SUB(now(), INTERVAL 24 HOUR)

bunu kendinize göre düzenleyin.Su anda detaylı bir şekilde anlatamayacağım fakat aksam işten geldikten sonra yardımcı olmaya çalışırım.