phpMyAdmin Error: Incorrect format parameter hatasının çözümü nedir?

alattin (16999) 4 yıl önce sordu

phpMyAdmin üzerinde veritabanı seçiyorum daha sonra import  (içe aktar) seçeneğini tıklayıp .sql uzantılı dosyayı seçiyorum. İşlem yapıyormuş gibi görünüyor ama sonra karşıma Error: Incorrect format parameter hatası geliyor. Sorunun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

phpMyAdmin üzerinde import  (içe aktar) yapmaya çalışıyor ve hata alıyorsanız çözüm için şunu deneyin. Sql dosyanız yani .sql uzantılı dosyanızı önce sıkıştırın, zip yapın. Dosya adınız şu şekilde olmal: Sqldosyam.sql.zip bu formatta tekrardan içe aktar / import işlemini başlatın. Bu benim yaşadığım  Error: Incorrect format parameter hatasına çözüm oldu.