Pili çıkarıp takmadan bilgisiyar çalışmıyor

zk1975 (1) 7 yıl önce sordu

Laptop açıldıktan sonra düzgün çalışıyor. Ancak bilgisayarı kapattıp açmaya çalıştığımızda pil ve enerji kablosunu çıkartıp tekrar takmadan bilgisayara güç gelmiyor. Ancak pili çıkartıp tekrar takıldığında düğmeye basıldığında enerji geliyor ve bilgisayar açılıyor.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Çevrende aynı marka/model bir laptop bulabilirsen onun batarya ve güç adaptörünü takarak denemelisin. Bu şekilde problemin ne olduğu, nereden kaynaklandığı anlaşılır.