Ping komutunu Ctrl + C ile değil de X ile kapattım sorun olur mu?

enso (6) 1 yıl önce sordu

Reis senin bir video da İnternet hızı sorunu ile ilgili bir cmd komut sistemi de kodlar yazıyordun bende denedim lakin Bi yeri unuttum 1.1.1.1 -t konutunda ctrl c ile ping atmayı durdurdum demissin ben unuttum sag üst x isaretinden kapadım ctrl c etmedim için yazdığım 1.1.1.1 - t kodu x den kapattım için arka planda ping atmaya devam edermi

Toplam 3 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

ping -t  8.8.8.8 yaparsan kapatana kadar paket gönderir.

enso (6) 1 yıl önce cevapladı

Nasıl kapatabilirim peki bunu x den çıksam kapanırmı

astrayos 1 yıl önce

Ctrl c yapınca kapatır

enso 1 yıl önce

Ben x den kapattım yanlışlıkla genede kapanırmı hocam

astrayos 1 yıl önce

Kapanır sıkıntı olmaz.

enso 1 yıl önce

Teşekkür ederim hocam k. Gelsin yordum sizide

astrayos 1 yıl önce

rica ederim estağfirullah

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

X tuşuna basarak komut satırını kapatmışsın.  Bu durumda ping sonlanır.

Yani illa Ctrl + C ile sonlandırmana gerek yok merak etme. Bir sorun olmaz.