Pirhana action cam 1101 sorunu

miendisbey (3) 6 yıl önce sordu

piranha action cam 1101 video oynatım nasıl oluyor video yu çekebiliyorum ama oynatamıyorum ne yapmam gerek bilgisi olan yardım edebilirmi lütfen :)

tahatugyan 6 yıl önce

Soruna biraz daha açıklık getir videoyu nerede oynatmak istiyorsun? Bilgisayar,Tv,Cihaz İçi

miendisbey 6 yıl önce

pc de açaya çalışıyorum kamerayı da daha yeni aldım arastırma yaptım internetten sadece kutu açılımı incelemsi bulabildim telefonda da pc de de açılmıyor gösteriyor ama açmıyor videoyu

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Kamareyı USB ile pc ye bağladığında içindeki dosyaları görebilyor musun? Görebiliyorsan dosyaların formatı, uzantısı nedir?

Dosyaları görebiliyorsan, VLC player yüklemeni tavsiye ederim. Neredeyse tüm video formatlarını oynatır:  VLC Player nedir, ne işe yarar