Pivot Animator nasıl indirilir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Basit animasyonlar yapmak için Pivot Animator indireceğim ama çoğu siteye güvenmiyorum. Nereden indirmemi önerirsiniz?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

En güvenilir olanı kendi sitesi pivotanimator.net'tir.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

@farurhenho link vermiş. Verdiği link resmi site linki. Ama indirme dosyasının içinde reklam yazılımı mevcut. Bunu bilerek indir ve kur. #pivot animator sitesini inceledim. Pivot Animator  ücretsiz bir program bunun karşılığı olarakda kurulum dosyasının içine reklam yazılımı yerleştirmişler. Emsisoft antimalware Application.AdInstall (A) bulundu şeklinde uyarı veriyor. Virüs değil ama bunu kurduğunde kendincen açılır reklam pencereleri, Google Chrome üzerinde istenmeyen reklamlar ile karşılaşabilirsin.

toprak34 6 yıl önce

@hakan reklam yazılımlarını indirmeden kurma yolu yokmu?

hakan 6 yıl önce

@toprak34 sanmıyorum. Fakat kurulumu yaptıktan sonra antimalware programları ile taratırsın bilgisayarı. işe yarar.