Playstation Now Pcde Kullanmak

leone1907 (18) 4 yıl önce sordu

PsNow kullanmak istiyorum hesapları açtım pc için programı indirdim ama ps4e giriş yapmamı söyleyen bir sayfa çıkıyor, Ps olmadan oyunları pcde oynamak mümkün değil miydi?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Maalesef mümkün değil çünkü ps ye göre yazılımını ayarlamışlar bu yüzden oynaman mümkün değil diye biliyom

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Oynanılabilir ancak oynamak için gerçekten güçlü internet bağlanatınızın olmasına ihtiyacınız var. Ayriyetten Playstation now maalesef Türkiye de kullanılamıyor.