POCO Launcher "Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil" hatası nasıl çözülür?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Poco launcher indiremiyorum,

Poco launcher cihazınız cihazınız desteklenmiyor hatası

POCO Launcher "cihazınız Bu Sürümle uyumlu değil" hatası

Toplam 1 cevap

ozgurlol (268) 5 yıl önce cevapladı

Xiaomi şirketi tarafından Beta olarak yayınlanan POCO launcher tabii ki her cihazı desteklemiyebilir ama bunun çözümü kolay :)

  1. Öncelikle Poco Launcher apk indir linkine tıklayarak apk dosyasını indiriyorsunuz.
  2. Yükle diyerek yüklüyoruz.
  3. Kurulum bitmesini bekleyin.
  4. Ve bende sorunsuz bir şekilde yüklendi.
  5. Sizde de kurulması lazım. Kurulmazsa cihazınız hiç desteklemiyor demektir.
  6. İyı kullanımlar.

omercik 5 yıl önce

Çok iyi yapmışsın. Tebrik ederim seni

ozgurlol 5 yıl önce

Tesekkr ederm :)

omercik 5 yıl önce

Yazında ufak tefek değişiklikler yaptım. Bunları iyice bi gözden geçir, bu şekilde daha güzel oldu :) Bir de bazen resim ekleyince çok büyük çıkıyor. Bunların büyüklüğünü sen düşür biraz. Genellikle 450-500 arası olması yetiyor. @ozgurlol

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho mobilde biraz sıkıntılı oluyor o yuzden birdahakine daha iyi yapmaya çalışırım .