Pocophone F1 MIUI 10 güncellemesi ne zaman gelir?

magdur01 (18) 5 yıl önce sordu

Telefon-- Pocophone f1

Miui 10 indirdim ama guncelleme doğrulamadı diyor surekli otomatik yapsam uygun guncelleme yok diyor

Eee peki ne yapicam ben otomatik olarak ne zaman gelir

Ayrica ben yuz kilidi açılsın diye bolgeyi hong kong koydum etkisi varmı bunun guncellemeyle ?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Pocophone f1  Kasım ayının başından itibaren MIUI 10 almaya başladı. OTA değil de doğrudan yükleme işleminin başarısız olması tuhafmış, hiç başıma gelmedi.

MIUI forumde şöyle bir yöntem buldum:

  1. Ayarlar > VPN e git.
  2. Buradan  VPN'i aç.
  3. Daha sonra Ayarlar> Telefon Hakkında > Sistem güncellemeleri > Güncellemeleri indir.

Dene bakalım ne olacak.

magdur01 5 yıl önce

Hangi vpn (vpn ekle diyor)

hakan 5 yıl önce

Öncesinde bi VPN yükle telefonuna. @farurhenho android için ne önerirsin?

magdur01 5 yıl önce

Bilmem ki

omercik 5 yıl önce

Inf VPN gayet iyidir. Play Store'dan bulabilirsin @magdur01

ozgurlol 5 yıl önce

Vpn Monsterde güzeldir,play storede mevcut

magdur01 5 yıl önce

Denedim olmuyor

magdur01 5 yıl önce

Guncelleme doğrulanmadı diyor yine

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

MIUI Güncelleme doğrulamamadı hatası için bir öneri de şu:

Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme bölümüne git.

Sağ üst köşedeki alt alta üç noktayı tıkla. Güncellemeyi indir'i seç. Bu bazı kullanıcılarda işe yaramış. Birkaç dakika sonra tekrar deneyin yazarsa birkaç dakika bekle sonra tekrar aynı işlemi yap.

magdur01 5 yıl önce

İndirme başlıyor peki ne bilicem hangi guncellemeyi indirdiyini

alattin 5 yıl önce

@magdur01 bu işlem Tüm güncel olan ROM'u indirir. Bu yöntem, güncelleme doğrulanamıyor hatası alanlar için MIUI geliştiricileri tarafından önerilen bir yöntem