Pocophone F1 telefonum MIUI 10 güncellemesini almıyor !

magdur01 (18) 5 yıl önce sordu

Telefon-- Pocophone f1

Miui--Global 9.6 kararlı

Android--8.1

Kendi sitesinden indirdim yine olmadı

Otomatik ken uygun guncelleme yok diyor

Manuel yapinca guncelleme doğrulanmadı diyor

Ne yapsam olmadı

Telefondan sıkıldım artık valla

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Bunu bu kadar dert etmeni anlamıyorum. MIUI 10 çok fazla yenilikle gelmiyor. Android 8.1 üzerinde MIUI 10 Global Stable 10.0.4.0 sürümü yaklaşık 1 ay önce dağıtılmaya başladı. Eninde sonunda sana da gelecektir.

Sana MIUI Updater üzerinden yapabileceğin MIUI 10 Global Stable 10.0.6.0 linkini vereyim. Bir de bunu dene:
MIUI 10 Global Stable 10.0.6.0 ROM indir

Bunu indir telefona at. Sonra @darkcrak  arkadaşımınızın gösterdiği şekilde ilerle Choose Update Package seç.

Sorun devam ederse önce telefonunu sıfırla sonra tekrar verdiğim dosyayı dene.

magdur01 5 yıl önce

Bu kadar dert etmemin sebebi teması okadar sıkıcı ki ama miui 10 baktim guzel gorunuyo oyuzden geçmek istedim ve ben bolge yi Hong kong olarak koymuşum guncellemeyle alakası olabilirmi sence ?

omercik 5 yıl önce

Evet olabilir bölgeyi Çin yapıp biraz da öyle bekle @magdur01

hakan 5 yıl önce

@magdur01 elbette olabilir. Ben de MIUI 10'u begenmemiştim. Sorunun çözüldü mü?