PoloSmart Versus klavye alınır mı?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Fiyat olarak hoşuma gitti, bundan birkaç ay önce A101'de 50 TL'ye vardı, içime sinmemişti. İncelemelerine baktığımda inceleyenler biraz kötülemişti benim şuan kullandığım klavye el destekli bir çerçevesi var 2011'den beri aynı şekilde kullandığım için bu çerçeveli klavyelere alıştım, bu klavye alınır mı?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Alınabilir, düşük fiyatlı çok kaliteli olmasını beklemeyin ama idare eder. Kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim, ama fiyatına göre idare eder.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Düşük bütçeli bir ürün yani kaliteli diyemem iş görür bir ürün.