porgramlar java olarak iniyor!

xnstr (-25) 7 yıl önce sordu

porgram ve banner gibi vb indirirken java olarak iniyor neden olabilir. resim lınk > http://i.hizliresim.com/qBbA6Q.jpg

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

birlikte aç hatasından kaynaklanıyor bilgisayarda olmayan bir açma programına yönlendirmek için bize bir program lazım örnek olarak vlc player programını  olabilir başka bir programda olabilir tekrar kaldırılıyor zaten http://www.gezginler.net/indir/vlc-player.html indirin kurun java olarak inen dosyayı masa üstüne alın

ve akabinde sağ tıklatın birlikte aç sekmesine tıklatın burda az önce indirip kurduğumuz vlcplayer programını görürsünüz

 çiftıklatın vlcplayer ile aç tıklatın vlc programını ekle kaldırdan tamamen  kaldırabilrsiniz bilgisayarı yeniden başlatın ( not  YT banner dosyasını açan bir programınız olması lazım )

xnstr 7 yıl önce

VLC Media Player ne alaka şimdi

candan 7 yıl önce

buraya ne alaka die yazacağına uygulasaydın çoktan düzelmişti hata

candan 7 yıl önce

iş olsun diye yazmadık tercübe var

xnstr 7 yıl önce

yaptım bu sefer VLC Media Player olarak açılıyor

candan 7 yıl önce

cevaptada yazdım gerçide vlc player programını kaldırman gerekir ve bilgisayarı yeniden başlatın

xnstr 7 yıl önce

fbden ekleyim size göstersem? fotorafları

gmemir (5) 7 yıl önce cevapladı

O Banner'i Abode Photoshop Programıyla Açabilirsin. NOT : .psd uzantıs olması lazım.Ya da özelliklerden değiştirebilirsin.