Portal 2 Co-Op Oynama

kaynak74 (1) 8 yıl önce sordu

Portal 2'yi aynı evdeki 2 bilgisayarla nasıl birlikte oynayabiliriz?

''Mücadele Modu Eşli Oyun'' diye seçenek var ama onun altında ; ''Offline Splitscreen:Press X on controller 2 yazıyor. Mücadele moduna tıklayınca gelen menüde ise hiçbir ilerleme kaydedemiyoruz...

Toplam 1 cevap

kullanici175423 (3) 8 yıl önce cevapladı

İlk önce aynı ağa bağlı olman gerekir. Aynı ağa bağlı değilseniz hamachi kullanın.Hamachide bir ağ oluşturun bür bilgisayarada hamachi yükleyin ve ağa katılın bu arada oyundayken yerel ağda oynayı seçin (play on lan yazabilir)

kaynak74 8 yıl önce

Aynı ağa bağlıyız. Bu durumda ne yapmamız gerek?

kullanici175423 8 yıl önce

türkçeyse yerel ağda oyna gibi bişey bulursan ona tıkla ingilizceyse play on lanı bul.