Portal sepeti kurtulma-ntuser.pol dosyasını bulamıyorum

adnan (3) 9 yıl önce sordu

İyi günler öncelikle adımlarda gecen Macwebtoise dosyasında virüs bulunduğu icin bu işlemlere hic başlamadan önce silmiştim bu bundan sonraki adımlarda problem olmus olabilir mi?/ 2.si su ntuser.pol dosyasını appdatada bulamıyorum arattim hiçbi yerde yok sebebi ne olabilir yada nası çözebilirim lütfen yardımcı olun

Toplam 2 cevap

hackerboy (16) 9 yıl önce cevapladı

1. soru Hayır problem olmaz

2.ntuser.pol dosyasının gizli olam ihtimali de var aşağıdaki işlemi yapı bir daha aratın Yine bulunmazsa sıkıntı yok

  1. Klasör Seçeneklerini açmak için Başlat düğmesini Denetim Masası'nı, Görünüm ve Kişiselleştirme'yi ve ardındanKlasör Seçenekleri'ni tıklatın.

  2. Görünüm sekmesini tıklatın.

  3. Gelişmiş ayarlar'ın altında Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster'i, ardından da Tamam'ı tıklatın.

adnan (3) 9 yıl önce cevapladı

Dediklerinizi yaptım yeniden aradım ama yine bulamadım umarım dediğiniz gibi problem olmaz yardım icin teşekkür ederim