Portal Sepeti yöneticiniz tarafından denetleniyor sorunu

burakemre (1) 7 yıl önce sordu

yöneticiniz tarafından denetleniyor çıkıyor bu yüzden portal sepetini kaldıramıyorum 2016 yılına ait portal sepeti kaldırma programı varsa atabilir misiniz ? 360 total security vardı bilgisayarımda bu program çok iyi ama portal sepetini kaldıramıyor kaldırıyorsa nasıl ? bunu açıklarsanız  sevinirim.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

portal sepeti en inatcı tarayıcı korsanıdır http://uzmanim.net/soru/portal-sepeti-kaldirma/2949 bu linkte nasıl kaldırılacağı tek tek belirtilmiş

yine yapamaziseniz elle kaldırılması gerekir