portal sitesini kaldırma

mavikelebek (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba,
Google ana sayfamken java indirikten sonra artık ana sayfam netmahal.com oldu ve ne yaparsam yapayım bunu düzeltemiyorum. Sizin önerdiğini adwcleanerla da taradım düzelmiyor. ayrıca durduk yere reklam içerikli siteler kendiliğinden açılıyor.
Ne yapacağım?...
Çözüm için mavidelisi00@hotmail.com adresinden ulaşırsanız sevinirim.

Toplam 3 cevap

kodadiprogramci (22) 8 yıl önce cevapladı

Konu zaten açılmıştı bir konuyu açmadan önce sitede sorunu araman sitenin verimi açısından daha iyi olurdu

Sorunun çözümü içinde buradan bakabilirsin :)

yusufbozar (348) 8 yıl önce cevapladı

Portal sepetini nereden yüklediniz acaba. Saçma gelebilir ama yüklemek istiyorum.

frankenstein (3) 8 yıl önce cevapladı

Sistem Geri Yükleyerek Çözdüm Ben Bro Diğerlerinin Hepsini Denememe Rağmen İşe Yaramadı.