portalsepeti.com ntuser

sunymph (1) 8 yıl önce sordu

portalsepeti.com sorununun çözümü için ntuser dosyasını silin demişsiniz fakat bu dosya kullanılıyor bu nedenle silinmiyor ibaresi çıkıyor ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

http://uzmanim.net/soru/cince-reklam-ve-anasayfa-problemi/59422#gonderi-59452

burda yazılan cvaplara ek olarak bunuda değerlendirebilirsiniz

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Muhtemelen yanlış bir şeyi silmeye çalışıyorsunuz. Portalsepeti temizleme adımlarında anlatılan adımlarda geçen dosyalar ile ilgili kullanılıyor hatası almazsınız.

Portalsepeti temizleme adımlarını yeniden ve dikkatlice gözden geçirmenizi öneririm.