Portalsepeti sorunu çözüldü %99

rodos00 (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba,

http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395 adresinde ki anlatımınızı eksiksiz bir şekilde uyguladım ve anasayfa vb. sorunlar kalmadı ancak arama motoru kısmında sorun oldu. Arama motorunu değiştiremiyorum otomatik olarak "Portalsepeti" motorunu kullanıyor. Regedite girip Portalsepeti'ni aratarak tüm verileri silmiştim ancak sorunla karşılaşınca yeniden girip arattım ve searc... dosyaları duruyordu silip tekrarladım ve arama bitti demesine rağmen tekrar geri geliyor dosyalar. Yardımcı olursanız sevinir.

İyi günler.

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Kayıt defteri içindeki verileri sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmalısınız.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sorun düzelecektir.

Eğer bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kayıt defterindeki girdiler yeniden geliyorsa, Macwebtoise klasöründeki dosyaları etkisiz hale getirdiğinizden ve kayıt defterinden sildiğinizden emin olun.

rodos00 (1) 9 yıl önce cevapladı

Kayıt içindeki verileri silince zaten yeniden başlatmıştım ancak dediklerinizi yeniden yaptım Macwebtoise'den iz yoktu ve kayıt defterini temizleyip yeniden başlattım ve yine düzelmedi.

murat 9 yıl önce

Facebook sayfamzdan mesaj atın, yardımcı olalım.