portalsepeti virüsü sorunu

choreup (1) 9 yıl önce sordu

merhabalar. portalsepeti virüsünü sizin dediğin yolları uygulayarak çözemedim. belirtmiş olduğunuz dosyalar regeditte yok. bana lütfen yardımcı olurmusunuz?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Orada ne denmiştide sen neleri yaptın? Bu kısa mesajı ilgili konu altında yazmış olsaydın, tamam olurdu ve anlaşılırdı. Ama böyle olmaz.

Hiç merak edilmemeli, eski tarihli bir konuya mesaj gönderildiğinde o konu en üste çıkar. Yani yeni konu açılmış gibi..

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Çözümde dediği gibi "adım sizde yoksa sonraki aşamaya geçin"