Posta kodumu nasıl öğrenebilirim?

kullanici540634 (1) 2 yıl önce sordu

Posta kodumu nasıl öğrenebilirim? Posta kodu öğrenmek.

Toplam 4 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Bazılarımız için kolay olan şeyler birileri için zor olabilir.

Posta Kodumu nasıl öğrenirim? Burada videoda anlatılıyor:  https://www.youtube.com/watch?v=LUf6lbpkgLM

bl4lev (790) 2 yıl önce cevapladı

Posta kodunuzu öğrenmek için verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Kahin olmaya gerek yok, buraya bilgi veya çözüm için geliyorlar. Asla herkes her şeyi bilecek diye bir şey söz konusu değil. Üyeleri bu durumdan dolayı aşağılaman yanlış.

Merhaba @kullanici540634 , @murat bey in de belirttiği video üzerinden posta kodunuzu adresinizi sorgulayarak öğrenebilirsiniz. E-devlet üzerinden de posta kodunu öğrenebilirsiniz, aşağıda belirteceğim link üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-posta-kodu-sorgulama

İyi günler dilerim 🤗

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Biz kahin miyiz? Posta kodunu il/ilçe bilmeden nasıl öğrenebiliriz? Hazıra niye konmayı seviyorsunuz acaba? İnternete yazsanız yaşadığınız şehri posta kodunuzu öğreneceksiniz.