Potansiyel zararlı bir siteye erişim engellendi.

hasanvural (1) 10 yıl önce sordu

Bu adresteki http://uzmanim.net/Soru/warning-your-flash-player-may-be-out-of-date/3017 sorunla ilgili olarak buradan yardım aldım.

Bu sorunu çözmek için bilgisayarıma kurduğum Malwarebytes Anti-Malware programı sürekli her on onbeş saniyede bir "Potansiyel zararlı bir siteye erişim engellendi: 111.111.111.111" uyarısı veriyor.

Bu ne anlama geliyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızda  KMPlayer  yüklü mü? KMPlayer Pandora.tv adında başka bir yazılımda daha yüklüyor. Malwarebytes'ın bu uyarıyı vermesinin sebebi bu olabilir.

C:\Program files\Pandora.tv\Panservice  yolu üzerinden Unins000.exe  çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

Videolar için VLC Player önerebilirim. VLC player'i buradan indirebilirsiniz.

KMPlayer'i kaldırırsanız sorun çözülecektir.

hasanvural 10 yıl önce

Teşekkür ederim.Sorun çözüldü.

murat 10 yıl önce

Yazdıklarım fayda sağladıysa cevap olarak kabul et'i tıklayın lütfen