power point nerden indirebilirim?

efecan375 (9) 7 yıl önce sordu

power point sunum proğramı indirmek istiyorum ancak site bulamıyorum bulduklarımda power point online mobile v.s alakasız ve karma karışık şeyler bana bildiğimiz power point düz lazım :) yardımcı olursanız teşekkür ederim

Toplam 5 cevap

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

http://www.gezginler.net/indir/powerpoint.html

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Office 365 microsoft kendi sistesinden indirebilirsiniz kurulumda power point var uzmanım nette cracklı site paylaşımı olmuyor

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Power Point online neden istemiyorsun anlamadım ama neyse al sana hem ücretsiz hem türkçe bir office programı:

Apache OpenOffice 4.1.3 (tıkla)

Kelime işlemcisi, hesap tablosu, sunum programı ve diğerleri, tam tekmil bir office program paketidir. Kulanımı kolay ve Microsoft Office programları gibidir (çok benzer) ve çalışmalar Microsoft Office uyumlu kaydedilebilir. Mesela Impress yardımıyla sunumlarını Microsoft PowerPoint biçiminde kaydedebilirsin.

efecan375 7 yıl önce

notfound verdi kardeşim ödev yapacak telefonu yok bilgisayardan yapıcak sürekli o yüzden mobile işe yaramıyor

temmuz 7 yıl önce

Benim linkini paylaştığım windows programıdır, yani PC için. Mobil, tablet - telefon için değil @efecan375

temmuz 7 yıl önce

Değiştirdim linki, tekrar baktınmı? @efecan375

efecan375 (9) 7 yıl önce cevapladı

http://i.hizliresim.com/GBWLPr.png böyle oluyor yardımcı olurmusun

candan 7 yıl önce

@efecan bu işini görmez viewer bu

temmuz 7 yıl önce

Farklı link verdim, yeniden dene

temmuz 7 yıl önce

Senin paylaştığın resimdeki PowerPoint programının kendisi değil, o sadece PowerPoint doyalarını açabilmeni (görebilmeni) sağlayan bir program (viewer) ile alakalı. O program ile sadece sunum dosyaları açılabilir yoksa onunla sunum dosyaları hazırlanmaz.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

PowerPoint ücretli ve lisans gerektiren bir programdır. Malum sitelerden crackli sürümleri var, fakat önermiyoruz. uzmanim.net'te crack linki paykaşmak aynı zamanda yasak.

Crackli powerpoint yerine @temmuz'un önerdiği gibi Open Office Kullanabilirsin. Yine Libre Office hem ücretsiz hem de Power Point dosyalarını açıp düzenlemeni ağlayan eklentileri var: Libre Office