Power Point slide gösterisi mail açıldığında kendiliğinden başlayabilir mi?

suman (1) 2 yıl önce sordu

Mail ile gönderdiğim bir tanıtıcı Power Point Slide gösterisinin, alıcının maili açtığı anda otomatik olarak başlaması nasıl yapılabilir?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Mail ile yollanan bir sunun dosyası otomatik olarak çalıştırılamaz.

Bu tür işlemler kötü amaçlı yazılımlar tarafından istismar edildiği için yazılımlar tarafından desteklemez. Kısaca istediğiniz şey yapılamaz.