Powered by constant fun reklamlamlarından nasıl kurtulurum?

kullanici874790 (1) 8 yıl önce sordu

Bilgisayarımda powered by constant fun adlı saglayıcıdan sürekli reklam çıkıyor. Malwarebytes kullandım ama geçmedi. Lütfen yardım edin, ekranda tam 6 adet reklam birden çıkıyor.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Bu sorundan kurtulmak için bilgisayarınızda bulunan reklam virüslerini temizlemeniz gerekir. Reklam virüsleri, Chrome, Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcılara bulaşan ve size sürekli reklam gösteren programlardır.

Reklam virüslerini temizlemek için Reklam virüsü temizleme linkindeki çözümü adım adım uygulayın. Çözümü uyguladığınızda, tarayıcınıza bulaşan reklam virüsleri temizlenecektir.