'POWERWAY PW-701'' adlı kulaklılar nasıldır?

vulu (9) 6 yıl önce sordu

'POWERWAY PW-701'' adlı kulaklılar nasıldır? Ucuz bir şey ama, önceki kulaklığım ise ''J5 Kulaklık'' diye bir şeydi. Oda ucuzdu :D

Not: Oyun için değil, PC'de şarkı dinlemek için aldım.
Not 2: Şimdi bir internet sitesinde ürünü buldum, açıklamada özellikleri yazıyor. Ben anlamıyorum. Siz bakar mısınız? Site için tıklayınız.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bu bahsettiğin markanın kulaklıarını hiç kullanmadım ama internetten baktığımda fena görünmüyor hiç. Nasıl olduguna sen karar vermelisin. Deneyerek, kullanarak.

vulu 6 yıl önce

Açmaya kıyamıyorum ya :D

omercik 6 yıl önce

Yapacak bir şey yok :) @vulu

vulu 6 yıl önce

Yeni olunca bir başka oluyor :D

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Ben sana yardımcı oluyum.

Aynı Marka Bende Kullandım.

B​​EN ALMA DERİM !

BENDE KULAKLIĞIM YOKTU UCUZA TEKNOSODAN POWERWAY ALDIM,

KULAKLIK BETER ÇIKTI İADE ETTİM.

EKSİ YÖNLERİ ;

1-) SESİ EN YÜKSEKTE OLSA BİLE ÇOK KISIK GELİYOR.

2-) SES ÇOK BOZUK GELİYOR.

3-) KULAKLIĞIN BİRİ ÇALIŞMIYOR

BEN GERİ İADE ETTİM 1 SAAT İÇİNDE, ALMA DERİM !!

(TABİİ BUNLAR BANADA TESADÜF ETMİŞ OLABİLİR.)

​​​​

​​​​​

toprak34 6 yıl önce

@malgibiolan Artık söylemekten dilimde tüy bitti, nolursunuz şöyle kalın harflerle ve büyük harflerle yazmayın :(