Pro Evolution Soccer PES 2014 rld.dll Hatası

ahmetyildiz (61) 10 yıl önce sordu

Pro Evolution Soccer PES 2014 Rld.dll hatasının çözümü nedir?

Pro Evolution Soccer PES 2014  oynarken Fatal Error alıyorum. Hatanın tamamı şu şekilde:

Fatal Error

The dynamic Library “rdl.dll” failed to load. Please confirm that :

The file was copied over the same folder as the cracked executable

The antivirus software is not false - detecting file (in which case
white-list the folder/file)

Pro Evolution Soccer PES 2014 rld.dll hatasını nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

mhmt (1) 10 yıl önce cevapladı

Hocam oyun lisanslı değil de crackli ise crack ile beraber gelen Rld.dll dosyasının eksikliği yada bozuk olması bu sorunun nedeni olabilir.  İnternette mevcut farklı crackleri deneyin. - Tabi ki önerimiz lisanslı ürün satın almanızdır...