%PROGR~1 dosyası nedir virüs mü?

andromobil (74) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar bilgisayar da süreki karşıma çıkan bir dosya içinde appdata var ama boş ne olabilir bu

%PROGR diye bir dosya. nedir bu virüs programları da görmüyor bunu ama silince hep geliyor

Toplam 2 cevap

andromobil (74) 3 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerinden gelişmiş sistem ayarları sonrada gelişmiş'e geldim ordanda ortam değişklenliğine ordaki kullaıcılar da sorun olmuş bazılarını sildik

Ama virüs değilmiş sistemde sorun varmış

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını Mallwarebytes ve Emsisoft ile taramanda fayda var.

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Ek olarak:

GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır? bu antivirüs programı ile de bilgisayarını tam tara

andromobil 3 yıl önce

kardeşim emsisoft işe yaramadı

darkcrak 3 yıl önce

Mallwarebytes virüs buldu mu @andromobil

darkcrak 3 yıl önce

Ayrıca Mallwarebytes virüs bulduysa ve sildiyse normal bir de başka antivirüs programı ekledim onu da indir ve tara @andromobil

darkcrak 3 yıl önce

Gridinsoft ile de tara virüs bulmaz ise anla ki virüs değil o dosya @andromobil

andromobil 3 yıl önce

malwarebytes da bulamadı

darkcrak 3 yıl önce

O zaman demek ki virüs yok bilgisayarında @andromobil

andromobil 3 yıl önce

gridinsoft virüs buldu ama silmek için kod istiyor satınal falan diyor yani demo da olmuyor silme işi

darkcrak 3 yıl önce

Gridinsoft ile tara el ile temizle maalesef paralı gridinsoft @andromobil

darkcrak 3 yıl önce

El ile temizle dediğim dosya konumları zaten yazıyor gridinsoft'da sen de o konumlara git ve el ile sil o virüsleri @andromobil