Program Ekle/Kaldır listesinde boyutu gözükmeyen programlar

misty (556) 6 yıl önce sordu

Program Ekle/Kaldır listesinde boyutu gözükmeyen programlar

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bir programın sabit diskte kapladığı alanı öğrenmek için o programın yuklendigi/kurulu olduğu program dosyaları içerisindeki klasöre gidilir ve oradan klasörün boyutuna bakilir (klasör üzerinde sagtık menüsü ve özelliklerinden görülür).

misty 6 yıl önce

Soru detayını düzenlemeyi unutmuşum. Program listesinde programların boyut bilgisinin gözükmesini istiyorum. Boyuta göre program temizliği yaparken tek tek klasörleri bulup bakmak vakit alır. @temmuz