Programdata/Microsoft/Crypto Dosyası virüs müdür? Zararlı mı?

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Eset le tarama yaptım ve C:\ProgramData\Microsoft\Crypto buradaki dosyaları açamadı yazıyordu günlükte.Bu dosya nedir?Virüsmüdür?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

bende merak edip baktım burdaki dosyalar sisteme ait serial dosyaları vs virüs değildir

ghostdead11 (62) 7 yıl önce cevapladı

Crypto görünce endişelendim biran.

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

C:\ProgramData\Microsoft\Crypto  klasörü bilgisayara ve bilgisayarda tanımlı kullanıcılara ait sertifika anahtar çifti bilgileninin tutultuğu bir sistem klasörüdür.

Bu klasör altındaki veriler işletim sistemi ve programlar trafından kullanılır. Virüs değildir.