programi indirdim fakat dosya acilmiyor diyor.ne yapabikitim

aaaf (1) 9 yıl önce sordu

Silinmis kişi ve mesajlarimi gormek icin yazan dosyayi telefonuma indirdim . indirilenlere girip dosyaya tıkladım fakat DOSYA AÇILMIYOR diyor.. Daha once indirdigim bazi dosyalarda da ayni sorunu yasadim. Onlarin acilmasi icin bi program mı eksik telefonumda bilemiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim..

Toplam 1 cevap

kullanici567286 (41) 9 yıl önce cevapladı

EĞER CİHAZINIZ BU FORMATI DESTEKLEMİYOR İSE BU UYARI ÇIKAR !

Farklı bir kaynak üzerinden indirmeyi deneyin....