programlama 10. sınıf sorusu

acemi (-6) 10 yıl önce sordu

kat sayıları klavyeden girilen AX(kare)+BX+C tipindeki denklemin deltasını hesaplayarak delta '0' dan küçük ise ekrana "kök yok" delta '0' a eşit ise ekrana "kökler çakışık" delta '0' dan büyük ise ekrana "çift kök var" yazan programı yazınız .(lütfen yardım edin .s )

alattin 10 yıl önce

lütfen daha fazla bilgi veriniz. örneğin hangi programlama dili ile yazılacak?

Toplam 1 cevap

pembemsi (-7) 10 yıl önce cevapladı

oha çok zor lann ghyrryeerjhslrdkjakbgddskjsSKDHYTSKLDHSKJGHYTŞUKHVKJXDHKGJHWP<KDŞREYH

ergin 10 yıl önce

Lütfen hakkında bölümünü okuyunuz ve cevabınızı ona göre düzeltiniz.