Programlama Dilleri...

semih9 (1) 9 yıl önce sordu

Es-Selam.. Bu programlama dillerini öğrenmek kodlamaları yani (c#, c+++, java vs. vs.) ne gibi işler yapmamızı sağlar... Faydalarını artılarını ilerde bunlarla neler yapılabilir ufak bir paragrafla aktarırsanız memnuniyet duyarım. tşk ederim... Ves-Selam

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

Günümüzde C#, Java, C++ gibi diller ile yapamayacağınız hiç bir şey yok.

  • Mobil uygulama geliştirebilirsiniz
  • Masaüstü uygulama geliştirebilirsiniz
  • Gömülü sistemlere uygulama geliştirebilirsiniz.
  • Masaüstü uygulama geliştirebilirsiniz.

Bu diller oturmuş dillerdir. Farklı platformlarda uygulama geliştirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.  C# ile onu yapamazsın, bunu yapamazsın gibi farklılıklar artık neredeyse yok denecek kadar az. Çünkü farklı platformlar için Framework'ler mevcut.

Sorunuzun kapsamı çok geniş. Çok geniş bir kapsamlı bir soru olmuş.