Programlama öğrenebileceğim web siteleri hangileri?

ahmetsamil (268) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Programlama hakkında bilgi almak istiyorum.Nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar gibisinden.Böyle bilgileri alabileceğim bir site önerebilir misiniz ?

hakan 7 yıl önce

@alattin hocam şu ders olaylarına bir el at artık :)

alattin 7 yıl önce

@hakan vaktim olsa başlayacağım inan bir an önce

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Google üzerinde "Programlama dersleri" gibi bir fade aratırsan pek çok siteye ulaşabilirsin. Yine bu arama sonucunda pek çok universiteye ait programlama ders notları karşına çıkar.

Eğer ingilizcen varsa çok daha fazla kaynağa ulaşabilirsin.

ahmetsamil 7 yıl önce

Tavsiye edebileceğiniz var mı peki ? İnternette aradığımda çok kaynak var fakat pek faydalı olduklarını düşünmüyorumç

hakan 7 yıl önce

@ahmetsamil Türkçe düzenli kaynak bulmak zor. Hele güncel bulmak çok daha zor.

alattin 7 yıl önce

@ahmetsamil ben uzmanim.net youtube kanalından veya buradan bir şekilde düzenli programlama anlatmak istiyorum. Bunu ilk fırsatta yapacağım.

ahmetsamil 7 yıl önce

Sitenin kanalı olduğunu öğrendiğim iyi oldu :) Şimdiden teşekkür ederim bekliyor olacağım.

hakan 7 yıl önce

@ahmetsamil yeni yeni birşeyler yüklenmeye başladı, tembellik ettik biraz :)