Programlar fotoraf galerisi olarak açılıyor.

xnstr (-25) 8 yıl önce sordu

Merhaba Herzaman Bir porgram yüklesem bu sayfa çikiyor neden olabılır? çok açıl çevap

Toplam 3 cevap

morthan (12) 8 yıl önce cevapladı

o uzantıyı açmak için default program olarak fotoğraf görüntüleyiciyi seçmişsin sanırım eğer açılması gereken platformu seçersen sorun ortadan kalkar

xnstr (-25) 8 yıl önce cevapladı

bunlar çikiyor hangisine koyucam

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Genelde Sağ tık > Birlikte aç tan düzeltilir bi dene istersen ama exe lerden öyle birşey olmuyor genelde normal dosyalarda oluyor.Biraz denetim masasını ve klasörlerle ilgili ayarları kurcalaman gerekecek.