Proxy Kendi Kendine Değişim Yapıyor.

ecan (1) 8 yıl önce sordu

Chrom Ayarlar/Gelişmiş Ayarları Göster/Proxy Ayarlarını Değiştir/Yerel Ağ Ayarları/YEREL AĞINIZ İÇİN PROXY SUNUCU KULLANIN SEÇENEĞİNİ DEVRE DIŞI BIRAKIYORUM AMA YAKLAŞIK 5 DAKİKA SONRA TEKRARDAN AKTİF HALE GELİYOR BUNUN NEDENİ NE OLABİLİR ?

YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

chrome ayarlarını tamamen sıfırlarsanız normale dönmesi gerekir yine ayarlarkısmından kişi1 (şuanki kişi) burdan kişiyi kaldır sil sayfalarınız tamamen sıfrlanır