Ps 4 Remote Control Hatası

batuhanbygl (1) 7 yıl önce sordu
Selamun Aleykum , bir sorunla Karşılaştım yeniyim kusura bakmayın.
Öncelikle Ben bir ps4 kullanıcısıyım Son Zamanlarda aldığım bir habere göre ps4 Remote Control Uygulaması ile Bilgisayar ve android cihazlara Görüntü Verebiliyor bende Ps4 ün "Remote Control" Uygulamasını Bilgisayarıma İndirdim Fakat Şu hata ile karşılaştım "Ps4 Sistemi Uzaktan Oynatma Cannot Be İnstalled On The Following Windows Versions"
Çözümü Bilen Varsa Derdime Deva Olsun Arkadaşlar Kurulumu Ekranında Dili seçtikten 2-3 Saniye sonra Bu hatayı Alıyorum, Cevaplarınızı Bekliyorum

Toplam 1 cevap

batuhanbygl (1) 7 yıl önce cevapladı

Hadi Beyler Bayanlar Bekliyorum Yani Az yardım Etseniz Fena Olmaz